Sammen for et bedre liv

velkommen til bonliva

Vi er et av Skandinavias ledende bemanningsselskap innen helse og omsorg. Siden oppstarten i 2011 har vi handlet ut fra en visjon om en mer likeverdig velferd, for et bedre liv. Vårt mål er at ingen arbeidsplass skal mangle arbeidskraft der det trengs og ingen pasient eller klient skal måtte føle seg utrygg eller måtte vente for lenge.

Fra vårt kontor i Norge forsyner vi norsk helse- og omsorgssektor med helse- og omsorgspersonell av høy kvalitet.

3

we connect care

Med likeverd og forbedringsglede som stikkord bemanner og rekrutterer vi i helsevesenet i Norge og Sverige, med svært kvalitetssikrede og engasjerte omsorgsvikarer. Våre leger og sykepleiere har spisskompetanse innen psykiatri, kirurgi, primærhelsetjenesten, oftalmologi, radiologi og medisin. 

Bonliva ble til i et lite rom på 14 kvm i Solna Business Park i Stockholm. Vi startet med visjonen om en mer likeverdig helse og omsorg, hvor vi kunne støtte og forbedre næringen. Vi ønsket å heve standarden for bransjens helsevikarer og laget derfor en målsetting om å heve kvalitetsnivået samlet sett, for en mer pasientsikker behandling. Vår ambisjon den gang og i dag, er å forbedre nordisk helsevesen gjennom økt tilgjengelighet i form av tilbakevendende og høyt kvalifiserte bemanningsløsninger med visjonen om et likeverdig helsevesen.

Vi er stolte av å kunne si at Bonliva er en av Skandinavias ledende aktører innen helsebemanning!

her er laget som hjelper deg underveis

Team lege

Agnes Longfjeld

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 940 502 91

agnes.longfjeld@bonliva.no

Kamilla Heggelund

HR- Og Bemanningsansvarlig

+47 940 50 327

kamilla.heggelund@bonliva.no

Sondre Gregersen

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+47 476 28 647

sondre.gregersen@bonliva.no

Team Sykepleier, helsefagarbeider, psykolog

Adam Ranebo

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 469 68 575

adam.ranebo@bonliva.no

Didrik Myrseth

HR- og bemanningsansvarlig

+47 468 85 614

didrik.myrseth@bonliva.no

Emma Fredriksson

HR- & BEMANNINGSSPESIALIST

+47 475 13 447

emma.fredriksson@bonliva.no

Endre Klophus

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+47 940 50 341

endre.klophus@bonliva.no

Felix Hart

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 417 61 845

felix.hart@bonliva.no

Fredrik Hansson

Operativ Sjef

+47 475 137 45

fredrik.hansson@bonliva.no

Frida Elise Seim

HR- och Bemanningsansvarlig

+46 8 515 13 400

frida.seim@bonliva.no

Hanna Gundhus Mørk

HR- og bemanningsansvarlig

+47 468 15 788

hanna.gundhus.mork@bonliva.no

Helene Trydal Engh

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 905 19 149

helene.trydal.engh@bonliva.no

Ida Kløvfjell

HR- & Bemanningsansvarlig

+47 480 814 72

ida.klovfjell@bonliva.no

Kristian Skovbro

Hr- og bemanningsansvarlig

+47 940 51 339

kristian.skovbro@bonliva.no

Markus Carlqvist

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+46 76 000 27 40

markus.carlqvist@bonliva.se

Mikaela Siberg

Foreldrepermisjon

+47 481 03 062

mikaela.siberg@bonliva.no

Miriam Homme

HR- och Bemanningsansvarlig

+46 8 515 13 400

miriam.homme@bonliva.no

Silje Pedersen

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+47 477 691 98

silje.pedersen@bonliva.se

Simen Storemoen

HR- og bemanningsansvarlig

+47 477 044 24

simen.storemoen@bonliva.no

Sofie Nystad Baade

HR- & Bemanningsansvarlig

+47 481 356 17

sofie.nystad.baade@bonliva.no

Team barnehage

Hedda Myra Olsen

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 480 87 315

hedda.myra.olsen@bonliva.no

Ida Ødegård

FORELDREPERMISJON

Ina Jahr

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 94037729

ina.jahr@bonliva.no

Malin Strømme

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 940 50 368

malin.stromme@bonliva.no

TEAM Vernepleier

Emilie Bakken Finsen

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 955 21 646

emilie.finsen@bonliva.no

Christoffer Hoel-Waage

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 955 21 158

christoffer.hoel-waage@bonliva.no

Økonomi, service og annet personell

Anna Åqvist

BEMANNINGSKOORDINATOR

+46 76-000 27 19‬

anna.aqvist@bonliva.se

Bård Berulfsen

Operativ Sjef

+47 94191230

bard.berulfsen@bonliva.no

Elisabeth Granås

Bemanningskoordinator

+47 477 135 94

elisabeth.granas@bonliva.no

Enya Limi

Bemanningskoordinator

+46 8 515 13 400

enya.limi@bonliva.no

Gustaf Brandelius

Daglig leder

+46 8515 13 400

gustaf.brandelius@bonliva.no

Hanny Ahlqvist

Bemanningskoordinator

+47 476 276 45

hanny.ahlqvist@bonliva.no

Line Lokreim Bolstad

Regnskapsmedarbeider

+47 481 569 21

line.lokreim.bolstad@bonliva.no

Nicole Kuba

CFO/ØKONOMISJEF

+46 8515 13 400

nicole.kuba@bonliva.no

Rebecca Karbassi

Virksomhetsleder

+46 8515 13 400

rebecca.karbassi@bonliva.no

Sunna Lind

Områdeansvarlig Administrasjon/Support

+47 940 35 141

sunna.lind@bonliva.no

Bonliva er kvalitets- og miljøsertifisert i henhold til ISO 9001 og ISO 14001
Ephicient logo
Ephicient logo
NYHETER OCH KUNSKAP

LIVET SOM omsorgsvikar