JOBB SOM SYKEPLEIER / SYKEPLEIERBEMANNING og stillinger i HELE NORGE

Sykepleier
fleksibilitet & balanse

Vi er et bemanningsselskap for deg som sykepleier og som ønsker mer frihet i livet. Vi har bred erfaring med sykepleierbemanning og forstår ditt yrke. Uten sykepleiere stopper helsevesenet og du er uvurderlig for helheten, med ditt engasjement, erfaring og kunnskap.

Vi har oppdrag i hele Norge for deg som er autorisert sykepleier, jordmor eller spesialsykepleier.

Norge Fjord

jobb som sykepleier hos bonliva!

Som sykepleier hos Bonliva jobber du på vikarbasis. Du velger selv hvor mye eller lite du vil jobbe – fulltid som vikar eller som vikar i tillegg til fast jobb. Er du ute etter variasjon i arbeidslivet, er livet som bemanningssykepleier hos Bonliva det rette valget for deg.

Hos Bonliva får du alltid en fast kontaktperson og et dedikert team, som tar vare på deg hele veien under ditt skreddersydde oppdrag. 

Send inn en interessemelding så kontakter en av våre kunnskapsrike bemanningsansvarlige deg innen kort tid med informasjon om aktuelle stillinger for deg som sykepleier.

Gör en intresseanmälan
steg for steg

Slik foregår det å bli vikar hos Bonliva

Ansatte i Bonliva veileder og er til stede gjennom hele prosessen – det personlige engasjementet får du på kjøpet.

Läs mer
Steg 1

MELD DIN INTRESSE

Du melder din interesse for stillinger direkte på vår nettside, eller ved å kontakte en av våre bemanningsansvarlige.

Steg 2

INTERVJU

Våre bemanningsansvarlige i ditt område kaller deg inn for et intervju. Vi kartlegger da din bakgrunn og kompetanse, hva som motiverer deg, hva du primært ønsker å bidra med og hvilke behov og drivkrefter du har i livet. Vi lager en komplett kompetansebeskrivelse basert på intervjuet og din cv og går gjennom prosessen videre , slik at du føler deg godt kjent på alle plan.

Steg 3

kvalitetskontroll

Etter intervjuet gjør vi offisielle kontroller, verifisering av legitimasjon og inspeksjonssaker i alle nordiske land hvor du har vært ansatt. Vi ber om tre referanser, hvorav én må være din nåværende/siste leder. Vi henter ut politiattest fra land der du har bodd og/eller arbeidet i. Til slutt må vi også motta en helseerklæring og en gyldig attest på utført HLR.

Steg 4

velg oppdrag!

Vi lager et oppdragsforslag som passer dine ferdigheter og ønsker, som du så kan ta stilling til.

Steg 5

Informasjon og veiledning

Vi er nøye på at du føler deg trygg og komfortabel i oppdraget vi har i tankene. Når du og oppdragsgiver takker ja, ordner vi alt det administrative rundt oppdraget – slik at du ikke trenger å bekymre deg for reise, opphold, avtaler eller forsikring. Det løser vi!

her er laget som hjelper deg underveis

Adam Ranebo

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 469 68 575

adam.ranebo@bonliva.no

Didrik Myrseth

HR- og bemanningsansvarlig

+47 468 85 614

didrik.myrseth@bonliva.no

Emma Fredriksson

HR- & BEMANNINGSSPESIALIST

+47 475 13 447

emma.fredriksson@bonliva.no

Endre Klophus

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+47 940 50 341

endre.klophus@bonliva.no

Felix Hart

HR- och Bemanningsansvarlig

+47 417 61 845

felix.hart@bonliva.no

Fredrik Hansson

Operativ Sjef

+47 475 137 45

fredrik.hansson@bonliva.no

Frida Elise Seim

HR- och Bemanningsansvarlig

+46 8 515 13 400

frida.seim@bonliva.no

Hanna Gundhus Mørk

HR- og bemanningsansvarlig

+47 468 15 788

hanna.gundhus.mork@bonliva.no

Helene Trydal Engh

HR- og Bemanningsansvarlig

+47 905 19 149

helene.trydal.engh@bonliva.no

Ida Kløvfjell

HR- & Bemanningsansvarlig

+47 480 814 72

ida.klovfjell@bonliva.no

Kristian Skovbro

Hr- og bemanningsansvarlig

+47 940 51 339

kristian.skovbro@bonliva.no

Markus Carlqvist

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+46 76 000 27 40

markus.carlqvist@bonliva.se

Mikaela Siberg

Foreldrepermisjon

+47 481 03 062

mikaela.siberg@bonliva.no

Miriam Homme

HR- och Bemanningsansvarlig

+46 8 515 13 400

miriam.homme@bonliva.no

Silje Pedersen

HR- OG BEMANNINGSANSVARLIG

+47 477 691 98

silje.pedersen@bonliva.se

Simen Storemoen

HR- og bemanningsansvarlig

+47 477 044 24

simen.storemoen@bonliva.no

Sofie Nystad Baade

HR- & Bemanningsansvarlig

+47 481 356 17

sofie.nystad.baade@bonliva.no

Har du inte arbetat i norge förut?
Det här behöver du tänka på om du inte är norsk medborgare och ska jobba i Norge.
Har du ikke arbejdet i norge før?
Det skal du huske på, hvis du ikke er norsk statsborger og skal arbejde i Norge.
Etkö ole aiemmin työskennellyt Norjassa?
Tämä sinun on pidettävä mielessä, jos et ole Norjan kansalainen ja aiot työskennellä Norjassa.